Heb je een vraag of wil je een afspraak maken?
Bel 06 - 44 53 41 96 of laat hier onder een bericht achter.
Waarnaar toe wil jij op reis?
Het is vakantietijd. De koffers worden gepakt, rugzakken over de schouders gehesen. Maar ook wie thuisblijft kan op reis, want net als een vakantie ver weg, brengt een boek je waar je nog niet eerder was.
Een boek vraagt wat van je verbeeldingsvermogen. Je moet er wel even de tijd voor nemen. Ook heb je een schrijver nodig die je aanspreekt en voor jou de juiste contouren kan beschrijven, die jou de ingrediƫnten kan meegeven om je eigen wereld te maken. Misschien ontdek je dan zelfs meer dan je ooit had gedacht.
Van lezers van mijn boek Achter een Ierse horizon krijg ik leuke reacties. Sommigen hebben in Ierland rondgereisd, anderen willen het nog gaan doen. De beschrijving van het landschap roept herinneringen bij ze op of verlangen om er naar toe te gaan. Ik ben daar blij mee omdat ik lezers graag een paar fijne uren en een reis met verrassingen wil laten beleven.
Als ik schrijf weet ik zelf vaak niet wat er gaat gebeuren. Achter een Ierse horizon begon met het beeld van een jonge man die door de Ierse heuvels zwierf. Wat deed hij daar? Al schrijvend reis ik in mijn fantasie en ben ik in feite de eerste lezer van mijn eigen verhaal.
Niet alle boeken brengen je naar mooie landschappen, dat is waar. Soms valt de route zwaar. Voordeel van een boek is dat je het even weg kunt leggen om op adem te komen. Maar ook de lastige onderwerpen kunnen boeiende ervaringen brengen. Net als tegenslagen tijdens vakanties. Je houdt er vaak een mooi verhaal aan over.
Bel 06 - 44 53 41 96 of laat hier onder een bericht achter.